کاربران گرامی مجمع همیاری،


افتخار آن نصیب‌مان شد تا از طریق مجمع همیاری در کنار شما علاقمندان به فرهنگ و هنر باشیم و در کنار هم گامی در راستای ارتقای آگاهی عمومی خود و جامعه‌ی خویش برداشته باشیم. همانطور که مطلع هستید شیوه‌ی دستیابی ما به این هدف از طریق شرکت در مسابقات فرهنگی و مطالعه‌ی منابع مرتبط با آن‌ها بوده است. با بررسی‌ها و مطالعات کارشناسان آموزشی مؤسسه، شیوه‌ی جدیدی جهت دستیابی به این هدف اتخاذ گشته است. در این روش جدید، دوره‌های آموزشی متنوعی در سایت مؤسسه قرار داده می‌شود که در تمامی روزهای ماه قابل دسترسی و مطالعه هستند. شما هر ماه امکان شرکت در یک دوره‌ی آموزشی را خواهید داشت که با شرکت در آزمون پایان دوره‌ی آن در قرعه‌کشی سه دستگاه تبلت و ده کارت هدیه پنجاه هزار تومانی در گروه خویش قرار خواهید گرفت.
مؤسسه امیدوار است این شیوه که تاکید بیشتر آن بر کیفیت محتوای آموزشی است در انتقال اطلاعات مفید و مورد نیاز کاربران مؤثرتر واقع شود.

خواهشمندیم قبل از ورود به صفحه‌ی دوره‌های آموزشی به نکات زیر دقت نمایید:

1- شما در صفحه‌ی بعد تعدادی دوره‌ی آموزشی در زمینه‌های مختلف فرهنگ عمومی را مشاهده خواهید نمود.
2- شما در هر ماه امکان شرکت در یکی از این دوره‌های آموزشی را دارید.
3- انتخاب دوره به دلخواه و طبق علاقه‌ی شخصی شما می‌باشد. این دوره‌ی آموزشی را باید از میان "دوره‌های ویژه‌ی کاربران مجمع همیاری" انتخاب نمایید. شرکت در "دوره‌ی آموزشی عمومی رایگان" شامل جوایز ماهانه مجمع همیاری نمی‌شود.
4- شما نمی توانید در دوره‌ای که در گذشته در آن شرکت نموده‌اید دوباره شرکت نمایید.
5- جهت شرکت در آزمون پایان‌دوره شما می‌بایست حق اشتراک آن ماه را پرداخت کرده باشید.
6- شما با امتیازی که در آزمون دوره‌ی انتخابی خود بدست می ‌آورید، در قرعه‌کشی مسابقه فرهنگی آن ماه شرکت داده می‌شوید. به عنوان مثال در این ماه خانم مریم نظری و آقای شهاب ذاکری هر دو عضو یک گروه مجمع همیاری می‌باشند. خانم نظری در دوره‌ی کشت توت‌فرنگی شرکت کرده و امتیاز 85% را کسب می‌نماید و آقای ذاکری در دوره‌ی کنترل خشم شرکت کرده و امتیاز 70% را کسب می کند. این دو نفر با امتیازات خود وارد قرعه‌کشی سه دستگاه تبلت و ده جایزه 50 هزار تومانی می‌شوند.
7- شرکت در دوره‌ی آموزشی محدود به مدت زمان خاصی نمی‌باشد و شما در هر روزی از ماه در صورتی که حق اشتراک آن ماه را پرداخت کرده باشید می توانید در دوره‌ی آموزشی مورد دلخواه خودتان شرکت نمایید.
8- توجه داشته باشید که کسانی در قرعه کشی مسابقه فرهنگی هر ماه شرکت داده می شوند که تا 48 ساعت قبل از قرعه کشی در حداقل یک دوره‌ی آموزشی شرکت نموده باشند.